Updated : Lis 26, 2019 in Facebook

Zakladatel telegramu naléhavě žádá uživatele o odstranění WhatsApp

Pavel Durov, zakladatel šifrované aplikace pro zasílání zpráv, vyzval lidi, aby odstranili WhatsApp, který je vlastněn Facebooku, ledaže by se s myšlenkou průběžného dohledu nesouhlasem.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
„WhatsApp nejen chrání zprávy svých uživatelů, ale je neustále využíván jako trojský kůň, který špehoval obsah uživatelů WhatsApp, včetně obrazů uložených na svých telefonech,“ řekl Dorov.

Videoreklama
„Z vašeho telefonu nyní musíte smazat WhatsApp, pokud nejste uprostřed představy, že se všechny vaše fotografie a vzkazy stanou jednou veřejností,“ řekl Dorov, když sdíleli své 335 000 následovníky na svém telegramu.

Zpráva obsahuje oblíbenou uživatelskou základnu přibližně 200 000 000 měsíčních uživatelů v porovnání s uživateli 1 600 000 000 WhatsApp, ale telegram, možná kvůli své velikosti, není předmětem stejného vysoce známého porušení zabezpečení jako WhatsApp.

300 * 250-2
Pavel Durov si udělal jméno pro to, aby se vzpíval vyšetřovatelům ruské policie, když požádali o bezpečnostní klíče k dešifrování zpráv na telefonním hovoru, který patří osobě zapojené do 2017 v Petrohradu.

Uživatelé telegramu chválili postoj Pavla Dorova proti úřadům, takže není divu, že Pavel používá nově objevené zadní dveře WhatsApp jako způsob, jak jít po svém komerčním soupeři a v mnoha ohledech jeho ideologickému soupeři.

Tento týden, WhatsApp vyzval své uživatele k aktualizaci na nejnovější verzi aplikace poté, co objevil druhou chybu zabezpečení, která umožňuje hackerům přistupovat ke zprávám lidí, pokud sdílejí soubor se škodlivým videem s uživateli aplikace.

Facebook uvedla, že tento týden vyřešuje problém, ale varovala, že chyba zabezpečení může ovlivnit osoby používající starší verzi aplikace.

Zakladatel telegramu řekl: Facebook byl součástí programů dozoru dlouho předtím, než získal WhatsApp, a je naivní si myslet, že po akvizici změní svou politiku, to dokládá zakladatel WhatsApp v roce 2018, pokud jde o prodej App na Facebook, kde řekl: prodal jsem soukromí Uživatelé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *