Updated : Lis 26, 2019 in Facebook

Návrhy Facebooku čelí aplikaci pro jejich zaměstnance

Facebook vyvinul mezi svými zaměstnanci aplikaci pro rozpoznání obličeje, která jim umožňuje poznat své kolegy a přátele tím, že se zaměřuje na smartphone kamery, bez ohledu na jejich mnoho problémů s ochranou osobních údajů.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Platforma sociálních médií uznala, že vybudovala takovou aplikaci, která nebyla veřejně zveřejněna, tvrdila, že ji nepoužívá k identifikaci lidí, a zpochybnila, zda by aplikace mohla identifikovat jakéhokoliv člena sociální sítě.

Videoreklama
Zpráva společnosti Business Insider se nejprve zmínila o App, která říká, že aplikace byla vyvinuta mezi 2015 a 2016, ale společnost ji již pozastavila a je schopna identifikovat kohokoli v sociální síti, pokud je k tomu dostatek údajů.

Mluvčí společnosti řekl: „naše týmy pravidelně vytvářejí aplikace pro interní použití jako způsob, jak se dozvědět o nových technologiích, a zde popsaná App je k dispozici pouze pro zaměstnance na Facebooku a může identifikovat pouze zaměstnance a jejich přátele, kteří se naučili na obličeji.

300 * 250-2
Aplikace upozorňuje na to, jak platforma sociálních médií experimentuje s funkcemi, které mohou zvyšovat obavy lidí z jejich soukromí.

Facebook byl kritizován za používání uznání obličeje v minulosti a v říjnu letošního roku byly hlášeny, že výzkumný tým z Facebooku vyvinul nástroj, který sledoval rozpoznání obličeje, aby nesprávně identifikoval někoho ve videu.

Systém pro deidentifikaci, který funguje také v živých videonasech, využívá strojové učení ke změně hlavních funkcí obličeje tématu v videu.

„Zachycení obličeje může vést ke ztrátě soukromí a k tvorbě zavádějících videí může být zneužit technologie výměny obličeje,“ vysvětluje článek vysvětlující přístup společnosti.

„Nedávné celosvětové události týkající se pokroku v technologii a zneužívání obličeje volají po potřebě porozumět metodám, které řeší deidentifikování, a náš příspěvek je jediný vhodný pro video, včetně živého videa, a nabízí mnohem vyšší kvalitu. Jiné metody. “

Facebook čelí akční žalobě třídy $35 000 000 000 za porušení biometrického zákona o ochraně soukromí a údajného zneužití údajů o rozpoznání obličeje v AMERICKÉM státě Illinois a americký soud odmítl žádost Facebooku o zamítnutí žaloby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *