Updated : Lis 26, 2019 in Instagram

Jak stáhnete videa TikTok na pracovní ploše a telefonu?

Čínská krátká videoaplikace TikTok získala v nedávné době popularitu, údajně je druhou nejvíce staženou aplikací celosvětově ve třetím čtvrtletí 2019 s více než 176 000 000 novými instalacemi.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Mnoho aplikací, včetně Facebook, Twitter a Instagram, neumožňuje stahování videa, i když jsou nahrány na váš vlastní účet, protože obvykle potřebujete použít aplikaci jiného výrobce, ale s Tiktokem můžete videozáznamy stahovat několika různými způsoby.

Videoreklama
TikTok vám umožňuje stahovat videa přímo do jiných lidí, ale bez ohledu na zásady Tiktoku, měli byste pamatovat na soukromí lidí a nezneužívat tyto metody pro jakýkoli nezákonný účel.

Postup stažení videa TikTok na ploše a telefonu:

300 * 250-2
Nejprve Stáhněte video TikTok do telefonu:
Video TikTok můžete snadno stáhnout na zařízeních Android nebo na telefonech iPhone, kde má aplikace tlačítko ke stažení, které umožňuje uložit video, které sledujete v zařízení.

Chcete-li však tuto metodu použít, je třeba stáhnout aplikaci do zařízení a přihlásit se, protože možnost stahování bude fungovat pouze při přihlášení a potom postupujte podle následujících kroků:

Přejděte na video, které chcete stáhnout, a klepněte na něj.
Několik rychlých akcí se zobrazí v pravém dolním rohu přehrávače videa a funkce, kterou hledáte, najdete pod tlačítkem sdílení a stisknete ji.
Zobrazí se aplikace, které mohou sdílet video, a pod nimi je několik možností, včetně možnosti uložit video.
Jak stáhnete videa TikTok na pracovní ploše a telefonu?
Všimněte si, že když sdílíte video z Tiktoku, aplikace automaticky odesílá video místo odkazu, takže nemusíte ručně stisknout tlačítko (Uložit jako video), když chcete sdílet video v aplikaci pro zasílání zpráv nebo ve společenských médiích.

Za druhé, jak stahovat videa TikTok jako animace GIF:
Pomocí Tiktoku můžete stahovat videa jako animace GIF, kde je možnost (sdílet jako GIF) umístěné zcela vpravo na stejném řádku, například ukládání videa. Stisknete-li toto tlačítko, můžete pomocí funkce TikTok vyjmout video tak, jak chcete, a potom klepnutím na možnost generovat (vytvořit) uložit soubor ve formátu GIF do telefonu.

Mějte na vědomí, že uživatelé TikTok mají možnost blokovat stahování videa ze svých účtů tím, že je zajistí jako soukromé. V tomto případě nebude tlačítko pro uložení videa k dispozici. Zde si můžete nahrát obrazovku svého telefonu během přehrávání videa.

V systému iOS mohou uživatelé využít možnosti nahrát původní obrazovku a přidat ji do ovládacího centra, aby k ní mohli rychle přistupovat, a to podle následujících kroků:

Přejděte na nastavení zařízení iPhone.
Klepněte na možnost ovládací centrum.
Stiskněte možnost vlastní nastavení ovládacích prvků, posuňte zobrazení směrem dolů, dokud nedosáhnete nástroje pro záznam obrazovky, a poté stiskněte zelený kroužek, který chcete přidat do ovládacího centra.
Uživatelé systému Android se budou muset spolehnout na nahrávací aplikaci jiného výrobce, kde spustí aplikaci, pak video přehrát a pak klepněte na tlačítko nahrát.

Zatřetí, jak stahovat videa TikTok na ploše:
Není možnost stahovat videozáznamy do webové verze tikTok, takže budete muset ke stahování videa do počítače použít službu od jiného výrobce.

1. Downloader videa TikTok:
Tato služba umožňuje stáhnout libovolné video tikTok z jeho původní kvality, vše, co musíte udělat, je zadat odkaz na oddíl a stisknout tlačítko pro stažení.

Ve webovém prohlížeči otevřete odkaz na video TikTok a zkopírujte adresu URL stránky z řádku adresy v

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *