Updated : Lis 26, 2019 in Facebook

Jak Instagram používá umělé inteligence k výběru obsahu?

Instagram sdíleli nové podrobnosti o tom, jak její strojové výukové aplikace používá automatizovanou výukovou technologii k objasnění obsahu pro uživatele, a zdůrazňuje, že při provádění doporučení se technologie zaměřuje na hledání účtů, které si lidé myslí, že si budou užívat, nikoli na jednotlivá pracovní místa.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Podle platformy, téměř polovina z jejích 1 000 000 000 uživatelů navštíví kartu prozkoumat a každý měsíc bude objevovat videozáznamy a fotografie.

Videoreklama
Inženýrskou výzvou je vybudování jádra doporučujícího systému, které spravuje miliardy obsahu odeslaných do Instagram.

Podrobnosti o příspěvku na blog jsou technické povahy, ale nabízejí zajímavou zákulisní perspektivu v době, kdy se algoritmické doporučovací systémy podrobují kontrole pro uživatele směrem k nebezpečnému, odporný a extremistickému obsahu.

300 * 250-2
Přestože Instagram není tak krutě kritizován jako YouTube, má svůj podíl na problémech, s nenávistným obsahem a dezinformacemi o platformě, která roste jako jakákoliv jiná společenská síť.

V aplikaci byly zdůrazněny některé mechanismy, například funkce následných návrhů, a hovoří, že uživatelé postrí uživatele k extrémním názorům, jako je například anti-očkování.

Inženýři Instagram vysvětlují provoz karty „prozkoumat“ a přitom se vyhýbali politickým problémům.

„Je to poprvé, co jsme vstoupili do velmi specifických detailů o stavebním bloku, který nám pomáhá poskytovat individuální obsah ve velkém měřítku,“ řekl Ivan Medveděv, softwarový inženýr v Instagamu.

Blog zdůrazňuje, že Instagram má obrovskou velikost a že obsah, který obsahuje, je velmi rozmanitý, s tématy od arabské kaligrafie po modely vlaků.

To je náročné na doporučování obsahu, který platforma snaží překonat tím, že se soustředí na účty, které mohou zajímat uživatele, a nikoli na příspěvky, které by uživatelé mohli chtít vidět.

Program Instagram identifikuje podobné účty přizpůsobením společné metody výuky strojů označované jako „zahrnutí slova“, kde systémy pro zahrnutí slov zkoumají pořadí, ve kterém se slova zobrazují v textu a měří jejich relevanci, a platforma používá podobnou metodu k určení, jak úzce se vzájemně propojují dva účty. Některé.

Chcete-li provést doporučení, začíná aplikace Explorer pohledem na počáteční účty, s nimiž se uživatelé v minulosti vzájemně seznámili, a to tím, že se jim líbili nebo uložili jejich obsah.

Systém identifikuje účty podobné těm, vybere 500 obsahu, filtruje filtrovaný obsah a odstraní nevyžádanou poštu a zavádějící obsah, stejně jako obsah, který pravděpodobně poruší zásadu platformy.

Zbývající příspěvky se kategorizují podle toho, jak pravděpodobné je, že uživatel bude s každým z nich interaktivně pracovat, a prvních 25 příspěvků bude odesláno na první stránku karty prohlížení uživatele.

Jedna z nejvzrušujících částí výstavby karty Explore je neustálým úkolem nalézt nové a zajímavé způsoby, jak pomoci komunitě platforem odhalit nejzajímavější a nejrelevantnější obsah v Instagram.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *