Updated : Lis 26, 2019 in Instagram

Instagram se stane prvním marketingovým kanálem pro MSP v příštích pěti letech

V příštích pěti letech se v regionu měna stane hlavním marketingovým kanálem pro 73% MSP v oblasti Facebook.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Díky komunitě Instagram o více než 1 000 000 000 lidí, kteří se spojují se svými zájmy, mohou společnosti všech velikostí a ve všech odvětvích oslovit publikum s jedinečným myšlenkám, které je možné prozkoumat a otevřít novým produktům nebo značkám.

Videoreklama
Podle nového výzkumu o malých a středně velkých podnicích v SAE, Egyptě a Saúdské Arábii, které si objednal YouGov v rámci firmy Instagram, 77% MSP používá Instagram jako účinný způsob, jak se dostat k novým a globálním posluchačům, a učinit z nich hlavní důvod jejich přítomnosti na Instagram. Navíc 96% uvedla, že Facebook je důležitým marketingovým kanálem pro jejich podnikání, zatímco 59% jí pomáhá komunikovat přímo se zákazníky.

„Malé a střední podniky jsou páteří hospodářství MENA a jsou často jedním z nejtvůrčích uživatelů společnosti Instagram,“ řekla Priya Patel, referent pro marketing Středního východu. Ať už vypráví jedinečný příběh své značky, nabízení produktu nebo hledání přímého prodeje, výzkumy ukazují, že Instagram je výkonný marketingový nástroj, který řídí tvorbu reálné obchodní hodnoty. Naším prvořadým cílem je pomáhat firmám se všemi velikostmi spojit se stávajícími a novými zákazníky s cílem vybudovat hlubší vztahy jak on-line, tak i ve skutečném světě. “

300 * 250-2
Zatímco více než 90% lidí se řídí značkou na Instagamu, výzkumy Yougova ukazují, že 74% podnikatelů a MSP používá platformu jako místo, které ukazuje, jak rozdílné jsou od konkurence, 76% pro dosažení nových zákazníků a 77% ke zvýšení tržeb.

„Instagram poskytuje malé a střední podniky jiné oblasti bez ohledu na velikost nebo rozpočet, každý podnik je schopen sdělit svůj příběh a sdílet své výrobky a služby přímo s komunitou Instagram.“ Jsme zavázáni pokračovat v budování nových nástrojů a funkcí, pomoci místním malým firmám růst a vytvářet globální příběhy úspěchu.

Instagram nabízí řadu volných nástrojů na podporu růstu obchodu po celém světě. Tato možnost zahrnuje obchodní účet, který poskytuje přístup ke statistikám a umožňuje podporu.

MSP věří v dlouhodobé přínosy v oblasti marketingu sociálních médií, přičemž dvě ze tří (68%) očekávají, že v příštích pěti letech zvýší marketingové výdaje na Instagram.

Asi 75% šetřených malých a středních podniků se domnívá, že Instagram je účinný při záchraně tradičních a aktuálních nákladů na reklamu a výzkumy ukazují, že MSP si namíchají, že se budou smíchat s obsahem placeným za značku, jako jsou vylepšené publikace a reklamy s originálními Nejobvyklejší obsah v komunitě zahrnuje krátká videa, propagační akce a fotografie.

Včera, Instagram zorganizovala první #عبّر_عن_ذاتك událost svého druhu na Středním východě a v severní Africe, aby oslavila malé firmy a podnikatele, kteří na Instagram začali své vlastní obchody. Účastníci se setkali se skupinou malých a středních podniků, kteří pomocí firmy Instagram úspěšně rozvíjeli své podnikání.

S Karen Wazinovou, Dr. Muhammadem Najiem a Alaa Al-Salalem, Sherin Anarti hovořil o způsobech, jakými používali Instagram, která přispěla k rozvoji jejich práce.

„Instagram vám umožní přidat osobní kontakt na služební cestu, která vás odlišuje od konkurence.“ Z mé strany důrazně doporučuji používat Instagram kdokoli, kdo dělá malé obchody na omezeném rozpočtu, protože nepotřebujete makléře, který by vám pomáhal pěstovat podnik v Instagram. Pomocí aplikace Instagram a zapojení uživatele budete moci pochopit, co vaši zákazníci chtějí a podle toho podle potřeby uspokojit. “

Dr. Mohammed naji, zubař a výkonný ředitel lékařské kliniky Liberty, řekl: „u lékařské kliniky Liberty jsme používali Instagram od roku 2011 k vyprávění našeho příběhu a k prezentaci životních zkušeností našich pacientů. S jednoduchým sledováním dat na Instagram jsme zjistili, jaký typ obsahu je požadován a jaký typ cílové skupiny. Bez ohledu na to, zda se cíl práce zaměřuje na články, reklamy nebo uživatelsky generovaný obsah, jednoduchá povaha analýzy služby Instagram pomáhá uživatelům snadno porozumět stanovům sdílení, což je nepochybně užitečné, zejména u nových vlastníků podniků. Stručně, Instagram dává společnostem větší kontrolu nad typem obsahu, který chcete vystavit než tradiční reklamy. “

„Instagagrova vznešenost spočívá ve schopnosti zjednodušit podnikavost,“ řekl Alaa Al-Salal, zakladatel a výkonný ředitel Jamlon. Lidé mohou snadno začít svůj vlastní podnik bez nutnosti nekonečného dodavatelského řetězce nebo složitého způsobu placení. V Jordánsku například většina prodejců spolupracuje s cenově dostupnými kurýrními službami, pak při dodávce používá hotovost k pokrytí plateb, což je pro prodávajícího i pro kupujícího velmi výhodné. Instagram nyní dává lidem práci, na kterou usilují, což by nevyšlo, kdyby Instagram neposkytli správné nástroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *