Updated : Lis 26, 2019 in Instagram

Instagram rozšiřuje skrytí a hledání testu pro všechny

Služba sdílení obrázků Instagram začala rozšiřovat své nové rysy skrývání počtu svých uživatelů po celém světě, protože nedávno začala testovat s některými uživateli ve Spojených státech.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Techcrunuvedla, že se od Instagram naučila, že se tato funkce stala k dispozici mnoha uživatelům po celém světě, a přichází v úsilí z Instagram, aby snížil smysl pro konkurenci pro službu, protože uživatelé neporovnají počet nejproslulejějších přátel nebo tvůrců obsahu, kteří je mohou povzbudit k vystavení původního originálu, nikoli ke snaze o zvýšení jejich významu pro všechny.

Videoreklama
Instagram začal testovat v dubnu v Kanadě funkci skrývání ventilátoru a poté loni v červenci přidal další země, včetně Irska, Itálie, Japonska, Brazílie, Austrálie a Nového Zélandu. Na Facebooku, majitelovi Instagram, se také začalo ukrývat počet, který má v Austrálii jako loni v září.

Instagram minulý týden uvedla, že tento test rozšíří na některé své uživatele ve Spojených státech. Podle společnosti je zpětná vazba nové funkce kladná, takže se zdá, že se rozhodla rozšířit ji na uživatele po celém světě.

300 * 250-2
Mluvčí společnosti Instagram byl citován tak, že prostřednictvím této funkce usiluje společnost o to, aby si aplikace mohla udělat místo, kde se lidé cítí pohodlně se vyjádřit, a mohou se soustředit na fotografie a videozáznamy, které sdílejí, spíše než na počet, který dostávají. Uživatelé se stále mohou podívat na seznam fanoušků, kteří mají rádi své příspěvky, ale nevidí celkový počet, který má kdekoli, a budou je muset spočítat sami, aby viděli číslo.

Expanze však vyvolává obavy, že by test mohl ublížit vlivním a tvůrcům, zejména poté, co studie Hypeauditora zjistila, že mnohé z nich z různých úrovní popularity ztratily 3 až 15% jejich zájmů v zemích, kde Instagram skryl počet lidí, které mají rádi.

Instagram rozšiřuje skrytí a hledání testu pro všechny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *