Updated : Lis 26, 2019 in Instagram

Instagram bojuje proti špionážním aplikacím na soukromých účtech

Instagram udělal žalobu proti špionážní aplikaci, která dělá jako hlídka skromnou, a sociální síť potvrzuje, že poslala žádost o zastavení a zastavení na Ghosty, společnost Android určená k zobrazení soukromých osobních účtů Instagram bez povolení.

Vládní podpora vládní práce v zemi je velmi dobrá.
Práce aplikace je porušením zásad platformy a způsob, jakým Ghosty tyto profily zjišťuje, situaci zhoršuje.

Videoreklama
Aplikace vyžaduje, aby uživatel před zobrazením soukromých účtů znovu nabírá ostatní, protože je třeba pozvat na službu alespoň někoho jiného, aby mohl zobrazit soukromé profily, což je způsob, jakým aplikace udržuje konstantní rozsah dostupného obsahu.

Ghosty jednoduše shromažďuje uživatelská data pro vyhledání vlastních profilů a aplikace vám dává najevo, že je nutné sdílet svá přihlašovací data v aplikaci Instagram pro přístup k více soukromým účtům.

300 * 250-2
To znamená, že uživatel získá část svého soukromí a své přátele, aby mohl sledovat ostatní, a umožnit tak zobrazení mnoha soukromých profilů.

Ačkoli aplikace, která má výhody z rozhraní API Instagram, byla populární s více než 500 000 položkami z úložiště Google Play od prvního vydání v dubnu, společnost Google vymazala aplikaci z jejího obchodu.

Jakmile někdo začne aplikaci používat, využije jejich přání přistupovat k více soukromým účtům a nechat je platit za předplatné nebo sledování reklam.

Instagram řekl: Tato aplikace porušuje naše podmínky, tento příspěvek nebyl k dispozici prostřednictvím rozhraní API a poslali jsme zprávu Stop-stop (zastavit a zastavit) na Ghosty, která je žádá, aby okamžitě zastavili své aktivity na Instagram.

„Zkoumáme a plánujeme další implementaci ve vztahu k tomuto vývojáři,“ uvedla společnost s odkazem na příslušnou část svých termínů, takže se nemůžete pokusit zakoupit, prodat nebo převést jakoukoli část účtu (včetně vašeho uživatelského jména) nebo shromažďovat či používat přihlašovací data nebo jiné uživatelské odznaky.

Na Facebooku, majitele firmy Instagram, není dobrá pověst, pokud jde o soukromí uživatelů, a skandály politické poradenské firmy Cambridge Analytica, která využívala rozhraní API Facebook ke sběru dat pro milióny uživatelů, je stále přítomno. Silně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *